Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Čemu se vyhýbat

Čemu se vyhýbat – základní zásady při koupi pozemku, financování výstavby a návrhům na projekční úpravy typového projektu

  1. rozhodně koupi levného pozemku bez řádného zvážení na základě prvotního dojmu, ovlivněného nízkou cenou
  2. svažitým pozemkům
  3. špatnému přístupu pro zásobování, manipulaci i budoucí užívání
  4. vzdáleným připojením k sítím
  5. koupi pozemku a následné výstavby v rámci hypotéky každá investice zvlášť
  6. nesprávnému úvěru pro výstavbu – pozor, stavíte dřevostavbu zrychleným způsobem výstavby, ne zděný dům postupným ohodnocováním etap!
  7. samoúčelným změnám v projektu podle reklamních fotografií a studií z odlišných koncepcí a záměrů
  8. pozor na barvy monitoru počítače, tabletu či smartphonu – neodpovídají realitě

Pokud si nejste jisti a nevíte přesně čemu se vyhýbat, zda Vámi vybraný dům bude možno na předmětný pozemek umístit, napište nám. Do vzkazu uveďte, prosím, Vaše jméno, telefonní číslo, číslo parcely a příslušné katastrální území, nebo obec, ve které se pozemek nachází. Pokud přiložíte i popisné číslo nejbližší stojící stavby a uvedete ulici, usnadníte nám vyhledávání. Odpovídáme na každý dotaz a všechny údaje považujeme za důvěrné. Budete li se výše uvedenými návrhy řídit a snažit se, pokud to jen trochu možné je akceptovat, usnadníte si přípravu a zkrátíte cestu ke stanovenému cíli.

Čemu se vyhýbat – upozornění

Výše uvedená pravidla nemohou zahrnovat veškeré možné situace a možnosti a nelze je zásadově aplikovat ve všech případech. Jedná se o základní zásady chování, kterými se nemusíte doslovně řídit, ale které Vám mohou být nápomocny.

 

Příprava