Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Okna, rámy a dveře

Okna, rámy a dveře českého výrobce Morava Okno ve standardním provedení jsou dodávána v novém, na budoucnost zaměřeném průkopnickém systému. Výhody:

Okenní rám

Trocal okenní rám

Parametry okenního profilu:

  • hodnota prostupu tepla profilem u standardního okna – Uf= 1,0 W/(m²K)
  • hodnota zasklení trojsklo – Ug=0,6 s hliníkovým rámečkem
  • stavební hloubka jen 76 mm je vhodná pro použití v rekonstrukcích i novostavbách
  • systém umožňuje zasklení dvojskel i trojskel o šířce až 48mm
  • hodnota zvukové izolace až do Rw = 48 dB

Na okna, rámy a dveře je výběr barevných provedení okenních dekorů. Nabídka obsahuje 70 barev od dekorů dřeva, RAL i moderní stříbřité a exkluzivní dekory. Exkluzivita dekoru spočívá např. v zachování studeného vzhledu i při zahřátí rámu, nebo extrémní odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

 

Vstupní dveře

Trocal vstupní dveře

Vstupní dveře jsou navrženy na co největší tuhost. Rohy dveří jsou navíc zvlášť zesíleny rohovými spojkami. Dveřní výplň i sloupky lze mezi sebou kombinovat za účelem dosažení co nejlepšího vzhledu – varianty provedení je možné porovnat ve fotogalerii. Barevné dekory obsahují stejně jako okenní profily plnou paletu dekorů. Všechny dveře odpovídají normám DIN 18103.

Okna, rámy a dveře od českého výrobce Morava okno montujeme do všech našich staveb již několik let. Výrobce garantuje montáž, záruční i pozáruční servis, který provádí sám. Je možné si dohodnout i centrování a seřízení oken po nějaké době používání. kontakty na výrobce Morava Okno zde – volejte na pobočku do Valašského Meziříčí.

 

 

Jak stavíme

...a co všechno v domě najdete

Jak stavíme

...a co všechno v domě najdete