Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 12

5+kk
145 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 470 435 Kč (bez DPH)

Harmonie 12 je klasický dům obdélníkového půdorysu s přesahem střechy. Oproti jiným domům v nabídce má vyšší poměr prosklenných ploch oproti plné ploše. Okna jsou osazena trojskly. Toto poskytuje nadměrné množství světla v místnostech. Stejně tak obě velká okna s výstupem na terasu a do zahrady. Dům poskytuje dostatek prostoru celé rodině. Dům bude díky jednoduchému tvaru a čistým a rovným liniím velmi snadný na údržbu.

logo ZD

logo ZD

Dům Harmonie 12 je projektován na užší a delší pozemky, vchod je orientován ze štítové strany. Zádveří má záložní prostor pro zřízení místnosti na uložení oděvů a obuvi, stejně tak jako malého pracovního prostoru. Kuchyň je řešena velmi velkoryse, pro jednoho kuchaře – profesionála. Je oddělena od obytných prostor a poskytuje při vaření soukromí. Společenský prostor v přízemí má přístup na terasu a do zahrady. Druhé patro je klasicky rozděleno na jednotlivé ložnice a prostornou koupelnu. Schodiště je s podstupnicemi, za příplatek s uzavíratelným možným uložným prostorem pod schody. Vytápění je možné tepelným čerpadlem vzduch voda – vzduch vzduch s inverterem, krbem na pelety, kombinací fotovoltaiky, rekuperace a bojleru s tepelným čerpadlem. Za příplatek doporučujeme montáž centrálního vysavače.

Harmonie 12 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

 

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference