Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 2

4 + kk
97 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 399 660 Kč (bez DPH)

Přízemní dům Eko 2 jako celá řada Eko v jednoduchém, kompaktním a účelném provedení s cílem maximálního využití místa. Jednoduchý tvar, účelnost a rovné linie garantují nízkou cenu údržby i vlastního provozu. Na první pohled nevelký dům má dostatečně prostorné a prosvětlené místnosti – ideální řešení pro ty, kteří ocení funkční uspořádání místností na jedné úrovni. Výborná alternativa domu Eko 1 s vchodem ze štítové strany. Dům je takto možno umístit do proluky mezi stávající zástavbu, nebo na pozemek, který v situačním plánu z nějakého důvodu vyžaduje usazení v terénu blízko některé hranice pozemku. Hezký výhled do zahrady i vstup na terasu k posezení prosklenou stěnou z obývacího pokoje. Je možný i samostatný přístup na terasu, nebo do zahrady z ostatních místností.

Přesah střechy Eko 2 nad terasou je možný jejím prodloužením, nebo napojením terasové konstrukce pod přesahem. Střecha samotná je krokevní, s palubkovým nadbitím. Při pohledu zespodu je vidět krásný charakter použitého dřeva. Sklon střechy lze přizpůsobit charakteru lokální výstavby i sněhové zátěži v místě. Jednotlivé pokoje jsou hlukově izolovány i v příčkách, čímž je zabezpečen dostatečný útlum mezi místnostmi. Jednoduché a skromné řešení, které zapadne nenásilně do jakékoliv lokality. Eko 2 je domem pro ty, kteří hledají za nízkou cenu bezbariérové řešení pohybu s možností bydlení pro vícečlennou rodinu a upřednostňují také rodinný životní styl v domě a na zahradě. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

 

 

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference