Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Eko 2

4 + kk
97 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 099 521 Kč (bez DPH)

Přízemní dům Eko 2 jako celá řada Eko v jednoduchém, kompaktním a účelném provedení s cílem maximálního využití místa. Jednoduchý tvar, účelnost a rovné linie garantují nízkou cenu údržby i vlastního provozu. Na první pohled nevelký dům má dostatečně prostorné a prosvětlené místnosti – ideální řešení pro ty, kteří ocení funkční uspořádání místností na jedné úrovni. Výborná alternativa domu Eko 1 s vchodem ze štítové strany. Dům je takto možno umístit do proluky mezi stávající zástavbu, nebo na pozemek, který v situačním plánu z nějakého důvodu vyžaduje usazení v terénu blízko některé hranice pozemku. Hezký výhled do zahrady i vstup na terasu k posezení prosklenou stěnou z obývacího pokoje. Je možný i samostatný přístup na terasu, nebo do zahrady z ostatních místností.

Přesah střechy Eko 2 nad terasou je možný jejím prodloužením, nebo napojením terasové konstrukce pod přesahem. Střecha samotná je krokevní, s palubkovým nadbitím. Při pohledu zespodu je vidět krásný charakter použitého dřeva. Sklon střechy lze přizpůsobit charakteru lokální výstavby i sněhové zátěži v místě. Jednotlivé pokoje jsou hlukově izolovány i v příčkách, čímž je zabezpečen dostatečný útlum mezi místnostmi. Jednoduché a skromné řešení, které zapadne nenásilně do jakékoliv lokality. Eko 2 je domem pro ty, kteří hledají za nízkou cenu bezbariérové řešení pohybu s možností bydlení pro vícečlennou rodinu a upřednostňují také rodinný životní styl v domě a na zahradě.

 

 

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference