NOVĚ - ZÁMKOVÉ DLAŽBY, PŘÍJEZDOVÉ CESTY, PARKOVACÍ STÁNÍ NA KLÍČ

Eko 1

4+kk
97 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 096 521 Kč (bez DPH)

Přízemní dům Eko 1 se sedlovou střechou s optimálním rozmístěním místností a maximálním využitím zastavěné plochy je naším nejstavěnějším domem. Jednoduchý tvar, účelnost a rovné linie garantují nízkou cenu údržby i vlastního provozu. Plnohodnotné rozměry pokojů umožní bezproblémové bydlení čtyřčlenné rodině. Jedná se o výbornou a levnou alternativu pro jakoukoliv změnu, např. z bytového domu. Minimální tepelná ztráta, vynikající tepelná pohoda, bezzásahová regulace vytápění inteligentními termostaty s nízkými náklady. Bezbariérový přístup do všech místností umožňuje instalaci samostatně fungující centrální úklidové jednotky. Jednotlivé pokoje jsou hlukově izolovány příčkami s minerální protihlukovou izolací, zajišťující dostatečný útlum.

Přesah a sklon střechy a terasa se projektuje a vyrábí dle individuální potřeby uživatelů. V již hotových realizacích Eko 1 jsou i varianty s větším sklonem střechy a půdním podstřeším v chráněných lokalitách. Protože je střecha vyrobena z krokví, je velmi příjemné vidět podhled při posezení na terase. Palubky nad krokvemi jsou v provedení vodoodpudivého nátěru, kde vyniká struktura dřeva. Střešní krytina je betonová taška, rovnoměrně zatěžující celou plochu střechy. Prostor pod taškou je chráněn zábranou proti hmyzu a zvířatům. Dům je v provedení veškerých prací a dodávek, k nastěhování stačí jen kuchyňská linka. Nejprodávanější dům Eko 1 je v nabídce s mnoha variantami již realizovaných dispozic za velmi dobrý poměr ceny-užitné hodnoty.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference