Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 1

4+kk
97 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 398 660 Kč (bez DPH)

Přízemní dům Eko 1 se sedlovou střechou s optimálním rozmístěním místností a maximálním využitím zastavěné plochy je naším nejstavěnějším domem. Jednoduchý tvar, účelnost a rovné linie garantují nízkou cenu údržby i vlastního provozu. Plnohodnotné rozměry pokojů umožní bezproblémové bydlení čtyřčlenné rodině. Jedná se o výbornou a levnou alternativu pro jakoukoliv změnu, např. z bytového domu. Minimální tepelná ztráta, vynikající tepelná pohoda. Jednoduché řešení vytápění s možnou instalací řízení a regulace tepla. Bezbariérový přístup do všech místností umožňuje instalaci samostatně fungující centrální úklidové jednotky. Jednotlivé pokoje mají příčky mezi sebou izolovány protihlukovou minerální izolací pro lepší kvalitu bydlení.

Přesah a sklon střechy a terasa se projektuje a vyrábí dle individuální potřeby uživatelů. V již hotových realizacích Eko 1 jsou i varianty s větším sklonem střechy a půdním podstřeším v chráněných lokalitách. Protože je střecha vyrobena z krokví, je velmi příjemné vidět podhled při posezení na terase. Palubky nad krokvemi jsou v provedení vodoodpudivého nátěru, kde vyniká struktura dřeva. Střešní krytina je betonová taška, rovnoměrně zatěžující celou plochu střechy. Prostor pod taškou je chráněn zábranou proti hmyzu a zvířatům. Dům je v provedení veškerých prací a dodávek, k nastěhování stačí jen kuchyňská linka. Nejprodávanější dům Eko 1 je v nabídce v mnoha variantách již realizovaných dispozic za velmi dobrý poměr ceny-užitné hodnoty. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference