Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 9

5 + kk
142 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 454 783 Kč (bez DPH)

Harmonie 9  je domem v provedení klasického projektu domu s obdélníkovým půdorysem a sedlovou střechou. Poskytuje velkou obytnou plochu s pěti pokoji. Sklon střechy je optimální i do oblastí s větší srážkovou zátěží a možností stavět v různorodých lokalitách. Přesah střechy, pokud je vyžádán, řeší ochranu před povětrnostními vlivy u vchodových dveří, stejně jako u velkých francouzských oken u vstupu do zahrady. Délka přesahu se řeší u tohoto domu individuálně podle velikosti teras či schodiště. Vizualizace Harmonie 9 ukazuje i jedno z možných nadstandardních řešení, pokud požaduje uživatel z nějakých důvodů balkon. Balkon je nosný, částečně krytý přesahem střechy ve štítu. Terasu je možné umístit na dvou místech, případně jedno z nich použít jako kryté parkovací stání.

logo Zelené domky

logo Zelené domky

Domácí design osloví ty, kteří hledají pohodlné, prostorné a funkční bydlení, kdy získají maximum prostor v domě pro jeho uživatele. Dům nemá totiž kromě schodiště a zádveří téměř žádné společné komunikační prostory. Ti ocení také dvě koupelny a malou technickou místnost s odpady pro pračku, případně sušičku a zásobník na ohřev vody. Velmi prostorově účelně řešená dispozice. Zvukotěsné odstínění Harmonie 9 mají nejen příčky mezi jednotlivými pokoji, ale i strop mezi patry, dům poskytuje v tomto směru velmi dobré pohodlí. Požadujte v ceně topný systém automatického inteligentního systému v podlaze, řízený na každou místnost s doživotní zárukou.V ceně domu není balkon, na vyžádání střešní okna, vizualizace předkládá tato možná řešení za příplatek.

Harmonie 9 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“


Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference