Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 4

4+kk
150 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 495 500 Kč (bez DPH)

Harmonie 4 je jediným domem, který má již v typovém provedení přípravu spojenou s přesahem střechy s napojením na terasu. Přesah střechy je dostatečným zastíněním a není vzhledem k jejímu skonu nutné jej zalomit. Přitom nebrání slunci v domě v zimních měsících, v letních poskytuje příjemný stín. Terasa není na základové desce z důvodu tepelného mostu, ale provádí se až po závěrečné modelaci a terénních úpravách. Je ji možné poté umístit do příslušné výšky na terén. Terasa po celé délce domu dává řešení typický venkovský charakter a prostor pro posezení více osob.

Dispozicí Harmonie 4 se jedná o jeden z nejpovedenějších řešení. V přízemí je hned u vchodu prostor na odkládání, technická místnost pro ohřev vody, prádelnu, případně skladovací prostory. Samostatná sociální část slouží všem, kteří se v domě setkávají. Pokoj s kuchyní je velkým, v současné době oceňovaným prostorem pro setkání všech bydlících. Velikost volného místa nabízí instalaci sekundárního topného systému, krbových kamen na dřevo, nebo na pelety. Další pokoj v přízemí je ložnicí, pracovnou, místem pro podnikání. Podkroví využívá část místa naproti schodišti jako malý společný úložný prostor. Prostorná koupelna a tři ložnice slouží bydlícím a poskytuje potřebné soukromí. Jednotlivé pokoje i podlaží mezi sebou mají protihlukové úpravy příček a stropu. Harmonie 4 je bezvadný, prostorný a přitom soukromí poskytující dům pro rodiny o různém počtu členů.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference