Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 2

4+kk
122 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 617 391 Kč (bez DPH)

Zdánlivě strohá, avšak luxusní Harmonie 2 je velmi velkoryse s ohledem na vnitřní prostory vyprojektovaný dům. Pohodlné výměry pokojů pro všechny obyvatele. Osloví ty, kteří požadují pro sebe a svou rodinu maximum za nízkou cenu. Také ty, kteří ocení bezbariérový pohyb po velkém domě, přístup do všech pokojů i na terasu. Provedení zachovává čisté plochy, rovné linie a pohledovou kvalitu s proporčně řešenými prosklenými plochami.

Jednoduché řešení přímo vybízí k instalaci centrálního vysávání s napojením na jednotku robotického úklidu. Z velké kuchyně, která poskytuje místo pro obsluhu více osob, je možno za teplého počasí přenést jídlo na terasu, částečně zakrytou velkým přesahem střechy. Velikost přesahu a terasy Harmonie 2 je možno vyprojektovat individuálně dle potřeby, u velkých teras se přesah řeší napojením dřevěné konstrukce k domu a jiným sklonem a zastřešením tak, aby prostor byl pod přesahem dobře osvětlen a neomezoval v pohybu. Z podhledu je přesah zhotoven palubkovým nadbitím, s pohledem na dřevo barevně upravené s viditelnou strukturou. Nespornou výhodou jsou dvě koupelny, z nichž jedna může sloužit i jako kombinace prádelny s technickou místností.  Terasa dle vizualizace není součástí dodávky (je možno ji dodat jako materiálovou součást svépomocí). Podlahové vytápění po celé ploše je řízeno inteligentními řídícími jednotkami, zajišťujícími minimální topné náklady. Dům splňuje poslední parametry zateplení vnějším zateplovacím systémem.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference