Harmonie 2

5+kk
122 m2
0 pater
Cena na klíč v provedení Standard 2 219 900 Kč (bez DPH)

Zdánlivě strohý, avšak luxusní a velmi velkoryse s ohledem na vnitřní prostory vyprojektovaný dům. Pohodlné výměry pokojů pro všechny obyvatele. Osloví ty, kteří požadují pro sebe a svou rodinu maximum za přijatelnou cenu. Také ty, kteří ocení bezbariérový pohyb po velkém domě, přístup do všech pokojů i na terasu.

Jednoduché řešení přímo vybízí i instalaci centrálního vysávání s napojením na jednotku robotického úklidu. Z velké kuchyně, která poskytuje místo pro obsluhu více osob, je možno za teplého počasí přenést jídlo na terasu, částečně zakrytou velkým přesahem střechy. Velikost přesahu a terasy je možno vyprojektovat individuálně dle potřeby, u velkých teras se přesah řeší napojením dřevěné konstrukce k domu a jiným sklonem a zastřešením tak, aby prostor byl pod přesahem dobře osvětlen a neomezoval v pohybu. Nespornou výhodou jsou dvě koupelny, z nichž jedna může sloužit i jako kombinace prádelny s technickou místností.  Terasa dle vizualizace není součástí dodávky (je možno ji dodat i jako stavebnici s návodem svépomocí). Podlahové vytápění po celé ploše je řízeno inteligentními řídícími jednotkami, zajišťujícími minimální topné náklady. Dům splňuje poslední parametry zateplením 160mm vnějším zateplovacím systémem.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference