Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 11

4 + kk
145 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 496 087 Kč (bez DPH)

Dům, který je v kostce jednoduchým, účelným a přitom esteticky zajímavým domem s lomenou střechou je Harmonie 11. Sklon střechy je optimálně navržen i pro lokality s větším srážkovým zatížením. Z pohledu čisté linie, proporčně řešené prosklené plochy a přesah střechy s viditelnými krokvemi a palubkami ve zvoleném odstínu. Projekt řeší umístění na menší, nebo užší a delší pozemky, nebo takové, kde jedna ze stran domu těsně sousedí s jinou parcelou. Vstupní dveře jsou ve výklenku, který poskytuje prostor před vstupem do zádveří. Jedna štítová strana je plánována na zastřešené parkovací stání a je proto bez oken v přízemí.  Terasu je možno umístit buďto od štítu, nebo vstupem z jídelní části, což je výhodou při usazování domu do terénu a orientací na výhodnou stranu. Druhá štítová strana má výstup do zahrady.

logo Zelené domky

logo Zelené domky

Harmonie 11 bez problémů poskytne dostatek soukromí vícečlenné rodině. V tomto domě ani metr nepřichází nazmar. Řešení dispozice je zajímavé tím, že kuchyň není součástí pokoje a lze ji oddělit od ostatních obytných prostor. Ty poté nabízí více místa a účelu k různému využití. V přízemí je kombinace prádelny + technické místnosti. Tuto lze také po dohodě upravit pro různé jiné záměry. Schodiště je zajímavě řešeno ne uprostřed domu, ale po obvodové stěně. Příčky mezi jednotlivými ložnicemi jsou opatřeny izolací proti hluku, stejně jako podlaha v patře, navíc s odpruženou stropní konstrukcí. Podlahové topení s regulací inteligentně řízenými elektronickými termostaty garantuje minimální finanční nároky na vytápění. Harmonie 11 je krásné, jednoduché, účelné a přitom nadčasové provedení.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference