Harmonie 11

4 + kk
145 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 051 304 Kč (bez DPH)

Jednoduchý, účelný a přitom esteticky zajímavý dům s lomenou střechou. Poskytuje soukromí vícečlenné rodině, kde ani metr nepřichází nazmar. Řešení je zajímavé tím, že kuchyň není součástí pokoje a lze ji oddělit od ostatních obytných prostor, které nabízí více místa a prostoru k využití. Sklon střechy je optimálně navržen i pro lokality s větším srážkovým zatížením. Terasu je možno umístit buďto od štítu, nebo vstupem z jídelní části, což je výhodou při usazování domu do terénu a orientací na výhodnou stranu. Podlahové topení s regulací inteligentně řízenými termostaty garantuje minimální finanční nároky na vytápění. Krásné, jednoduché, účelné a přitom nadčasové provedení.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference