Harmonie 1

5+kk
78 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 210 000 Kč (bez DPH)

Klasický, jednoduchý a do posledního metru využitý kompaktní dům pro 4-5 osob. Přes malé rozměry je dům dobře řešen – v kuchyni je dostatek místa na spíž, za teplého počasí je možno z kuchyně přenést jídlo na terasu do zahrady. Další výhodou je poměrně velká technická místnost a široké schodiště do podkroví. Pokoj v přízemí má samostatný vstup zvenčí a je vhodný jako domácí kancelář. Výborně je zajištěna hygienická část ve dvou samostatných koupelnách. Jedna z ložnic v podkroví má svůj šatník, u vstupu do domu je prostor na vestavnou skříň a botník.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference