Nové stránky jsou tu! Postupně je doplňujeme. Jak se Vám líbí a čím byste je vylepšili? Jaký dům postrádáte v nabídce? Napište nám!

Harmonie 1

5+kk
156 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 210 000 Kč (bez DPH)

Harmonie 1 je velmi nenápadný, ale plně funkční dům v provedení sedlové střechy s moderními prvky pro jakoukoliv rodinu. Je kompromisem mezi moderními domy, především proporční úpravou umístění a velikosti oken k ploše a přesahu střechy oproti vnějšímu plášti a požadovaným domem klasického vzhledu. Úprava oken v kombinaci s orientací a usazením v terénu zaručuje lepší tepelnou bilanci, zejména přehřívání v letních měsících. Sedlová střecha s volitelným sklonem umožní výstavbu v každé lokalitě. Klasický, jednoduchý a do posledního metru využitý kompaktní dům pro 4-5 osob je výhodou hlavně v oblasti ekonomiky. Vizualizace předkládá možné řešení pro stavbu ve svazích, spodní stavba – v tomto případě řešená jako garážové prostory s technickou místností není v ceně domu. Cena domu je stanovena na pozemek se sklonem do 3°.

Dispozice domu Harmonie 1 je přizpůsobena pro pozemky, na kterých je předpoklad vstupu do domu ze strany štítu. Zádveří je dostatečné pro úložné prostory. Technická místnost slouží k umístění zařízení pro ohřev vody, jako prádelna, případně jiné odkladní prostory. Schodiště je dostatečně široké v provedení bez podstupnic. Na přání lze schody vyrobit s podstupnicemi, poté je prostor pod schodištěm využitelný jako další úložné místo, např. pro úklidové prostředky. Harmonie 1 je domem, preferujícím především soukromí bydlících. Pokoje mezi sebou i strop mezi úrovněmi je hlukově izolován. Terasa je dostupná z obou pokojů v přízemí. Pokoj v přízemí má samostatný vstup zvenčí a je vhodný jako domácí kancelář. Výborně je zajištěna hygienická část ve dvou samostatných koupelnách. Jedna z ložnic v podkroví má svůj šatník.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Harmonie 1 na Valašsku

5+kk 156 m2 2 patro

Další reference