Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 1

5+kk
156 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 669 880 Kč (bez DPH)

Harmonie 1 je velmi nenápadný, ale plně funkční dům v provedení sedlové střechy s moderními prvky pro jakoukoliv rodinu. Je kompromisem mezi moderními domy, především proporční úpravou umístění a velikosti oken k ploše a přesahu střechy oproti vnějšímu plášti a požadovaným domem klasického vzhledu. Úprava oken v kombinaci s orientací a usazením v terénu zaručuje lepší tepelnou bilanci, zejména přehřívání v letních měsících. Sedlová střecha s volitelným sklonem umožní výstavbu v každé lokalitě. Klasický, jednoduchý a do posledního metru využitý kompaktní dům pro 4-5 osob je výhodou hlavně v oblasti ekonomiky. Vizualizace předkládá možné řešení pro stavbu ve svazích, spodní stavba – v tomto případě řešená jako garážové prostory s technickou místností není v ceně domu. Cena domu je stanovena na pozemek se sklonem do 3°.

Dispozice domu Harmonie 1 je přizpůsobena pro pozemky, na kterých je předpoklad vstupu do domu ze strany štítu. Zádveří je dostatečné pro úložné prostory. Technická místnost slouží k umístění zařízení pro ohřev vody, jako prádelna, případně jiné odkladní prostory. Schodiště je dostatečně široké v provedení bez podstupnic. Na přání lze schody vyrobit s podstupnicemi, poté je prostor pod schodištěm využitelný jako další úložné místo, např. pro úklidové prostředky. Harmonie 1 je domem, preferujícím především soukromí bydlících. Pokoje mezi sebou i strop mezi úrovněmi je hlukově izolován. Terasa je dostupná z obou pokojů v přízemí. Pokoj v přízemí má samostatný vstup zvenčí a je vhodný jako domácí kancelář. Výborně je zajištěna hygienická část ve dvou samostatných koupelnách. Jedna z ložnic v podkroví má svůj šatník.

Harmonie 1 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference