NOVĚ - ZÁMKOVÉ DLAŽBY, PŘÍJEZDOVÉ CESTY, PARKOVACÍ STÁNÍ NA KLÍČ

Eko 9

3 + kk
79 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 896 500 Kč (bez DPH)

Přízemní dům Eko 9 jako celá řada Eko v zavedeném, jednoduchém a přitom moderním provedení s cílem maximálního využití místa. Jednoduchý tvar, účelnost a rovné linie garantují nízkou cenu údržby i vlastního provozu. Malý dům na víkendové bydlení, nebo k trvalému bydlení pro malé rodiny je ideálním řešením pro rekreační oblasti a na menší pozemky. Cílem projektu bylo poskytnout funkční dům v plném komfortu v lokalitách, kde plánovanou výstavbu reguluje omezení pro trvalé bydlení. Dále v místech, kde výstavbu většího domu limituje rozměr pozemku. Samozřejmou výhodou, nebo bonusem navíc, je ekonomicky výhodný dům, který svými rozměry a sklonem střechy umožní výstavbu prakticky kdekoliv. Hezký výhled do zahrady i vstup na terasu k posezení prosklenou stěnou z obývacího pokoje. Je možný i samostatný přístup na terasu, nebo do zahrady z vedlejší místnosti.

Přesah střechy Eko 9 nad terasou je možný jejím prodloužením, nebo napojením terasové konstrukce pod přesahem. Střecha samotná je krokevní, s palubkovým nadbitím. Její sklon je možné upravit dle podmínek v příslušné lokalitě. Při pohledu zespodu je vidět krásný charakter použitého dřeva. Sklon střechy lze přizpůsobit charakteru lokální výstavby i sněhové zátěži v místě. Jednotlivé pokoje jsou hlukově izolovány i v příčkách, čímž je zabezpečen dostatečný útlum mezi místnostmi. Eko 9 je domem pro ty, kteří hledají za nízkou cenu bezbariérové řešení pohybu s možností propojení bydlení s pobytem na zahradě.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference