Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 9

3 + kk
79 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 137 054 Kč (bez DPH)

Přízemní dům Eko 9 jako celá řada Eko v zavedeném, jednoduchém a přitom moderním provedení s cílem maximálního využití místa. Jednoduchý tvar, účelnost a rovné linie garantují nízkou cenu údržby i vlastního provozu. Malý dům na víkendové bydlení, nebo k trvalému bydlení pro malé rodiny je ideálním řešením pro rekreační oblasti a na menší pozemky. Cíl projektu byl funkční dům v plném komfortu v lokalitách, kde plánovanou výstavbu reguluje omezení pro trvalé bydlení. Dále v místech, kde výstavbu většího domu limituje rozměr pozemku. Samozřejmou výhodou, nebo bonusem navíc, je ekonomicky výhodný dům, který svými rozměry a sklonem střechy umožní výstavbu prakticky kdekoliv. Hezký výhled do zahrady i vstup na terasu k posezení prosklenou stěnou z obývacího pokoje. Je možný i samostatný přístup na terasu, nebo do zahrady z vedlejší místnosti.

Přesah střechy Eko 9 nad terasou je možný jejím prodloužením, nebo napojením terasové konstrukce pod přesahem. Střecha samotná je krokevní, s palubkovým nadbitím. Její sklon je možné upravit dle podmínek v příslušné lokalitě. Při pohledu zespodu je vidět krásný charakter použitého dřeva. Sklon střechy lze přizpůsobit charakteru lokální výstavby i sněhové zátěži v místě. Jednotlivé pokoje jsou hlukově izolovány i v příčkách, čímž je zabezpečen dostatečný útlum mezi místnostmi. Eko 9 je domem pro ty, kteří hledají za nízkou cenu bezbariérové řešení pohybu s možností propojení bydlení s pobytem na zahradě. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference