Eko 9

3 + kk
79 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 551 522 Kč (bez DPH)

Další z malých rodinný domů se sedlovou střechou, ideální řešení pro malé rodiny. Jednoduchý čtvercový půdorys tří pokojů a technické místnosti se samostatnou koupelnou. Bezbariérový přístup s možností centrální úklidové jednotky. Dobré řešení do všech oblastí, zahrad i do hustě obydlených lokalit s malým nárokem na plochu pozemku. Několik nadstandardních řešení přesahů již v ceně domu vybízí u každého projektu k vytvoření terasy v budoucnu. Velmi levný provoz s nízkými nároky na vytápění jakýmkoliv způsobem. Hezký výhled do zahrady i vstup na terasu k posezení s prosklenou stěnou. Topný systém vytápění podlahou s automatickým „inteligentním“ řízením s vysokým komfortem. Nízké náklady na provoz i údržbu.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference