Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Eko 8

2 + kk
60 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 583 913 Kč (bez DPH)

Eko 8 je jednoduchý, účelný dům. Dům jsme vyprojektovali hlavně pro letní a zimní aktivity v přírodě, ale případně i např. pro seniory k sezonnímu, ale i celoročnímu užívání. Jednoduché a skromné řešení, které zapadne nenásilně do jakékoliv zástavby, včetně chatové. Může být ideální odpočinkovou ekologickou dřevostavbou. Cílem je maximální prostorové pohodlí a využití místa do posledního metru. Dům má 60 m2 zastavěné plochy s využitím každého volného centimetru.  Přesto poskytuje veškerý komfort a zázemí, na které jste zvyklí. Ač tak nevypadá, je v plné skladbě běžného domu a může být používán bezproblémově k celoročnímu bydlení s evidenčním číslem.

logo Zelené domky

logo Zelené domky

Povrchová úprava domu Eko 8 je ve standardním provedení s omítkou, na vyžádání s obkladem tatranský profil. Střešní krytina betonová taška, na přání pálená. Výhled do zahrady velkým francouzským oknem s možným vstupem na terasu. Vytápění domu řídí inteligentní řídící jednotka. Jednotka na vyžádání může reagovat na pohyb a užívání v domě s možností ovládání přes wifi, nebo z mobilního telefonu. Základní cena domu je již nastavena na parametry zateplení konstrukcí, splňující nové normy pro tepelné ztráty. Příčky v domě vyplňujeme protihlukovou minerální izolací, zaručující útlum proti hluku ze sousedního pokoje. V ceně domu není rekuperační jednotka na nucenou řízenou výměnu vzduchu z důvodu velké nabídky a individuálních požadavků uživatelů. nabízí řešení, jak zkvalitnit svůj život-prodat svůj byt a za něj pořídit pozemek s tímto domem za stejnou cenu. Stačí k tomu jen malá zahrada a chuť se do toho pustit. Nemáte-li nároky na velké prostory, nebo máte malý pozemek, nevadí, Eko 8 je řešením přesně pro Vás.

Eko 8 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference