Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 8

2 + kk
60 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 739 285 Kč (bez DPH)

Eko 8 je jednoduchý, účelný dům. Dům jsme vyprojektovali hlavně pro letní a zimní aktivity v přírodě primárně jako dům k rekreačnímu bydlení. Zapadne jak do chatových oblastí, tak do obytné zástavby na menší pozemky. Ač tak na první pohled nevypadá, má plnou skladbu stěn, stropů a střechy domu běžného. Nic nebrání ve využívání k trvalému bydlení. Jednoduché a skromné řešení, které zapadne nenásilně do jakékoliv zástavby, včetně chatové. Může být ideální odpočinkovou ekologickou dřevostavbou. Cílem je maximální prostorové pohodlí a využití místa do posledního metru. Dům má 60 m2 zastavěné plochy s využitím každého volného centimetru.  Přesto poskytuje veškerý komfort a zázemí, na které jste zvyklí.

logo Zelené domky

logo Zelené domky

Povrchová úprava domu Eko 8 je ve standardním provedení s omítkou. Střešní krytina betonová taška, na přání pálená. Výhled do zahrady velkým francouzským oknem s možným vstupem na terasu. Základní cena domu je již nastavena na parametry zateplení konstrukcí, splňující nové normy pro tepelné ztráty. Příčky v domě vyplňujeme protihlukovou minerální izolací, zaručující útlum proti hluku ze sousedního pokoje. Dům nabízí řešení, jak zkvalitnit svůj život-prodat svůj byt a za něj pořídit pozemek s tímto domem za stejnou cenu. Stačí k tomu jen malá zahrada a chuť se do toho pustit. Nemáte-li nároky na velké prostory, nebo máte malý pozemek, nevadí, Eko 8 je řešením přesně pro Vás. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

Eko 8 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference