Eko 8

2 + kk
60 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 258 000 Kč (bez DPH)

Dům Eko 8 je jednoduchý, účelný dům. Je navržen pro letní a zimní aktivity v přírodě, případně seniory. Jednoduché a skromné řešení, které zapadne nenásilně do jakékoliv zástavby, včetně chatové. Může být ideální odpočinkovou ekologickou dřevostavbou. Cílem je maximální prostorové pohodlí a využití místa do posledního metru. Dům má 60m2 zastavěné plochy s využitím každého volného centimetru.  Přesto poskytuje veškerý komfort a zázemí, na které jste zvyklí. Ač tak nevypadá, je v plné skladbě běžného domu a může být používán bezproblémově k celoročnímu bydlení s trvalým popisným číslem. Povrchová úprava je ve standardním provedení s omítkou, na vyžádání s obkladem tatranský profil. Střešní krytina betonová taška, na přání pálená. Vytápění celého domu je řízeno inteligentní řídící jednotkou. Jednotka na vyžádání může reagovat na pohyb a užívání v domě s možností ovládání přes wifi, nebo z mobilního telefonu. Základní cena je již nastavena na parametry zateplení splňující nové normy pro tepelné ztráty pro rok 2020.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference