Nové stránky jsou tu! Postupně je doplňujeme. Jak se Vám líbí a čím byste je vylepšili? Jaký dům postrádáte v nabídce? Napište nám!

Eko 8

2 + kk
60 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 258 000 Kč (bez DPH)

Eko 8 je jednoduchý, účelný dům. Je navržen pro letní a zimní aktivity v přírodě, případně seniory k sezonnímu, ale i celoročnímu obývání. Jednoduché a skromné řešení, které zapadne nenásilně do jakékoliv zástavby, včetně chatové. Může být ideální odpočinkovou ekologickou dřevostavbou. Cílem je maximální prostorové pohodlí a využití místa do posledního metru. Dům má 60 m2 zastavěné plochy s využitím každého volného centimetru.  Přesto poskytuje veškerý komfort a zázemí, na které jste zvyklí. Ač tak nevypadá, je v plné skladbě běžného domu a může být používán bezproblémově k celoročnímu bydlení s trvalým popisným číslem.

Povrchová úprava domu Eko 8 je ve standardním provedení s omítkou, na vyžádání s obkladem tatranský profil. Střešní krytina betonová taška, na přání pálená. Výhled do zahrady velkým francouzským oknem s možným vstupem na terasu. Vytápění domu řídí inteligentní řídící jednotka. Jednotka na vyžádání může reagovat na pohyb a užívání v domě s možností ovládání přes wifi, nebo z mobilního telefonu. Základní cena domu je již nastavena na parametry zateplení konstrukcí, splňující nové normy pro tepelné ztráty. Příčky v domě jsou vyplněny protihlukovou minerální izolací, zaručující útlum proti hluku ze sousedního pokoje. V ceně domu není rekuperační jednotka na nucenou řízenou výměnu vzduchu z důvodu velké nabídky a individuálních požadavků uživatelů. nabízí řešení, jak zkvalitnit svůj život-prodat svůj byt a za něj pořídit pozemek s tímto domem za stejnou cenu. Stačí k tomu jen malá zahrada a chuť se do toho pustit. Nemáte-li nároky na velké prostory, nebo máte malý pozemek, nevadí, Eko 8 je řešením přesně pro Vás.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Harmonie 1 na Valašsku

5+kk 156 m2 2 patro

Další reference