Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Eko 7

3 + kk
80 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 915 217 Kč (bez DPH)

Eko 7 je malým rodinným domem pro ty, kteří cílí na nízkou pořizovací cenu, bezbariérový dům a možnost spojení bydlení s pobytem na zahradě, případně výhledem do okolí. Jednoduché, účelné a ryze funkční řešení s optimálním rozložením třech pokojů. Velikost a rozmístění oken je optimální k vnějšímu plášti domu. Sklon střechy je v určitém rozmezí volitelný do všech zátěžových oblastí. Jedná se o krokevní systém s palubkami, které zaujmou svou strukturou při posezení na terase. Umožňuje montáž centrální úklidové jednotky v technické místnosti i činnost úklidových robotů. Možno zhotovit i v zrcadlovém provedení. Dům je v plné skladbě stěn, stropů a střechy, plní energetické stanovy tepelné ztráty.

Každá jednotlivá místnost Eko 7 je odstíněna proti pronikání hluku ze sousedního pokoje a tak poskytuje dostatečné soukromí. Prostor mezi kuchyní a chodbou může být oboustranně přístupný. Může sloužit jako technická místnost-prádelna a umístění nádoby na ohřev vody. Topný systém vytápění podlahou s automatickým „inteligentním“ řízením s vysokým komfortem. Pohodlné, bezbariérové, jednoduché, velmi levné a na údržbu nenáročné bydlení. Dům Eko 7 má prostor pro případné zhotovení velkorysého přesahu střechy, pod kterou lze po závěrečných terénních úpravách zhotovit terasu. Je určen k víkendovým pobytům, do malých pozemků. Osloví ale i menší rodiny, které touží po klidu a pohodlí a trvalému bydlení na své zahradě.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference