Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 7

3 + kk
80 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 157 149 Kč (bez DPH)

Eko 7 je malým rodinným domem pro ty, kteří cílí na nízkou pořizovací cenu, bezbariérový dům a možnost spojení bydlení s pobytem na zahradě, případně výhledem do okolí. Jednoduché, účelné a ryze funkční řešení s optimálním rozložením třech pokojů. Velikost a rozmístění oken je pohledově optimální k vnějšímu plášti domu. Sklon střechy je v určitém rozmezí volitelný do všech zátěžových oblastí. Jedná se o krokevní systém s palubkami, které zaujmou svou strukturou při posezení na terase. Umožňuje montáž centrální úklidové jednotky v technické místnosti i činnost úklidových robotů. Možno zhotovit i v zrcadlovém provedení. Dům má plnou skladbu stěn, stropů a střechy k trvalému užívání, plní energetické stanovy tepelné ztráty.

Každou jednotlivou místnost Eko 7 jsme odstínili proti pronikání hluku ze sousedních pokojů a tak poskytuje dostatečné soukromí. Prostor mezi kuchyní a chodbou může být oboustranně přístupný. Může sloužit jako technická místnost-prádelna a umístění nádoby na ohřev vody. Topný systém vytápění podlahou s automatickým „inteligentním“ řízením s vysokým komfortem. Pohodlné, bezbariérové, jednoduché, velmi levné a na údržbu nenáročné bydlení. Dům Eko 7 má prostor pro případné zhotovení velkorysého přesahu střechy, pod kterou lze po závěrečných terénních úpravách zhotovit terasu. Je určen k víkendovým pobytům, do malých pozemků. Osloví ale i menší rodiny, které touží po klidu a pohodlí a trvalému bydlení na své zahradě. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference