Eko 7

3 + kk
80 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 499 565 Kč (bez DPH)

Přízemní rodinný dům se sedlovou střechou. Jednoduchý půdorys s optimálním rozmístěním místností, přitom kvalitní stavba a levný následný provoz. Možno zhotovit i v zrcadlovém provedení. Dům je v plné skladbě stěn, stropů a střechy, plní energetické stanovy tepelné ztráty na rok 2020. Topný systém vytápění podlahou s automatickým „inteligentním“ řízením s vysokým komfortem. Pohodlné, bezbariérové, jednoduché a na údržbu nenáročné bydlení. Dům včetně velkorysého přesahu střechy, pod kterou lze i svépomocně zhotovit terasu je za cenu 1.551.551,- Kč bez DPH.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference