Nové stránky jsou tu! Postupně je doplňujeme. Jak se Vám líbí a čím byste je vylepšili? Jaký dům postrádáte v nabídce? Napište nám!

Eko 6

4 + kk
111 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 170 260 Kč (bez DPH)

Eko 6 je nově vyprojektovaný dům, určený pro pohodu a příjemný pobyt s cílem maximálního začlenění do okolního prostředí. Přes 100m2 zastavěné plochy poskytne prostor celé rodině. Obdélníkový půdorys, jednoduché a rovné linie domu a volitelný sklon střechy garantuje nízké náklady na údržbu. Velikost okenních ploch vybízí k výhledům do zahrady a přírody, stejně jako přístup z obývacího pokoje.

Pokoje v domě jsou dostatečně dimenzovány pro pohodové užívání. Podlahová plocha koupelny je dostatečná pro umístění vybavovacích předmětů i místa na ohřev vody. V domě je plánován prostor pro vestavnou saunu pro milovníky wellness s možností přímého přístupu na terasu a k bazénu. Místo pro saunu lze ale využít podle potřeb uživatelů, jako prádelnu atd a balkonové dveře nahradit oknem. Obývací prostor má dvě řešení – pro milovníky pobytu a posezení na terase u bazénu je kuchyň umístěna u terasy. Pracovní prostor kuchyňské linky bude tímto rozdělen, snadnou úpravou dle potřeby půjde pracovní desku opět propojit. Pokud bude terasa sloužit pouze k posezení a výhledu, může být kuchyně na opačné straně. Bezbariérové řešení nabízí k instalaci centrální úklidové jednotky a možnosti využití automatických úklidových robotů. Všechny pokoje mají příčky mezi sebou upraveny pro útlum hluku. Eko 6 je pohodový dům pro soudržnou rodinu, která má ráda výhledy do přírody a zahrady a bude dále pokračovat vybudováním teras a bazénu.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Harmonie 1 na Valašsku

5+kk 156 m2 2 patro

Další reference