Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 6

4 + kk
111 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 612 500 Kč (bez DPH)

Eko 6 jsme vyprojektovali jako zcela nový dům. Vytvořili jsme komfortní, pohodový domek, příjemný k pobytu, který umožňuje díky svým rozměrům maximální využití a začlenění do pozemku. Přes 100m2 zastavěné plochy poskytuje prostor celé rodině. Obdélníkový půdorys, jednoduché a rovné linie domu a volitelný sklon střechy garantují nízké náklady na údržbu. Velikost okenních ploch vybízí k výhledům do zahrady a přírody, stejně jako přístup z obývacího pokoje.

logo Zelené domky.cz

logo Zelené domky

Pokoje v domě Eko 6 jsme navrhli pro pohodové užívání středně velké rodině. Podlahová plocha koupelny je dostatečná pro umístění vybavovacích předmětů i místa na ohřev vody. V domě jsme plánovali i prostor pro vestavnou saunu pro milovníky wellness s možností přímého užívání terasy a případného bazénu. Místo pro saunu lze ale využít i jinak, jako prádelnu atd. balkonové dveře nahradit oknem. Obývací prostor má dvě řešení – pro milovníky pobytu a posezení na terase u bazénu jsme kuchyň umístili u terasy. Pracovní prostor kuchyňské linky bude tímto rozdělen, snadnou úpravou dle potřeby půjde pracovní desku opět propojit. Projekt umožňuje investorům změny v dispozicích přesunutím kuchyně, kdy terasu využívají osoby k odpočinu bez jejich rušivých vlivů. Bezbariérové řešení nabízí k instalaci centrální úklidové jednotky a možnosti využívat automatických úklidových robotů. Všechny pokoje mají příčky mezi sebou upraveny pro útlum hluku. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

Eko 6 je pohodový dům pro soudržnou rodinu, která má ráda výhledy do přírody a zahrady a bude dále pokračovat vybudováním teras a bazénu.

Eko 6 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference