Nové stránky jsou tu! Postupně je doplňujeme. Jak se Vám líbí a čím byste je vylepšili? Jaký dům postrádáte v nabídce? Napište nám!

Eko 5

5 + kk
126 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 820 000 Kč (bez DPH)

Eko 5 je domem pro větší, ale šetrnou rodinu. Pět obytných pokojů je maximálně využitý prostor na tak malém půdorysu. Dům lze postavit i ve svahu. Svou velikostí umožňuje umístění i na velmi malé pozemky, do husté zástavby, předměstí i chráněných lokalit s omezením zastavěné plochy. Sklon střechy je vhodný do oblastí s nejvyšší sněhovou zátěží. Může také sloužit jako víkendové, nebo rekreační bydlení. Plně zateplený obvodový plášť a masivní dřevěná krokevní konstrukce střechy s přiznaným dřevem v podhledu. Vstup do domu chráněn přesahem s volitelným prodloužením. Při větší délce přesahu je nutná opora dřevěnými sloupky na patkách, nebo vrutech.

Dispozice Eko 5 je plně komfortní. Je až neuvěřitelné, že dům má dvě plnohodnotné koupelny, v podkroví dokonce téměř na 10m2. Technickou místnost je možno využít k umístění pračky a zásobníku pro ohřev vody. Zádveří tepelně chrání dům a navazuje na malý pokoj pro návštěvy. Schodiště je celodřevěné. Při použití podstupnic lze využít i malý prostor pod schody jako úložný. Dům je akusticky chráněn proti hluku mezi jednotlivými pokoji a patry. Skladba stěn a stropů je v souladu s nároky na tepelnou ztrátu domu. Celkově je dům na energetickou potřebu velmi nenáročný a bude vyhovovat potřebám mladé, začínající rodiny. Pro své malé rozměry a možnost bydlení pro větší počet osob doporučujeme dům vybavit rekuperační jednotkou nucené řízené výměny vzduchu. Eko 5 poskytne dobré bydlení většímu počtu lidí za minimální náklady na bydlení a neuvěřitelnou pořizovací cenu.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Harmonie 1 na Valašsku

5+kk 156 m2 2 patro

Další reference