Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Eko 5

5 + kk
126 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 130 434 Kč (bez DPH)

Eko 5 je domem pro větší, ale šetrnou rodinu. Pět obytných pokojů je maximálně využitý prostor na tak malém půdorysu. Dům lze postavit i ve svahu. Svou velikostí umožňuje umístění i na velmi malé pozemky, do husté zástavby, předměstí i chráněných lokalit s omezením zastavěné plochy. Sklon střechy je vhodný do oblastí s nejvyšší sněhovou zátěží. Může také sloužit jako víkendové, nebo rekreační bydlení. Plně zateplený obvodový plášť a masivní dřevěná krokevní konstrukce střechy s přiznaným dřevem v podhledu. Vstup do domu chráněn přesahem s volitelným prodloužením. Při větší délce přesahu je nutná opora dřevěnými sloupky na patkách, nebo vrutech.

logo Zelené domky.cz

logo Zelené domky

Dispozice Eko 5 je plně komfortní. Je až neuvěřitelné, že dům má dvě plnohodnotné koupelny, v podkroví dokonce téměř na 10m2. Technickou místnost je možno využít k umístění pračky a zásobníku pro ohřev vody. Zádveří tepelně chrání dům a navazuje na malý pokoj pro návštěvy. Schodiště je celodřevěné. Při použití podstupnic lze využít i malý prostor pod schody jako úložný. Dům je akusticky chráněn proti hluku mezi jednotlivými pokoji a patry. Skladba stěn a stropů je v souladu s nároky na tepelnou ztrátu domu. Celkově je dům na energetickou potřebu velmi nenáročný a bude vyhovovat potřebám mladé, začínající rodiny. Pro své malé rozměry a možnost bydlení pro větší počet osob doporučujeme dům vybavit rekuperační jednotkou nucené řízené výměny vzduchu. Eko 5 poskytne dobré bydlení většímu počtu lidí za minimální náklady na bydlení a neuvěřitelnou pořizovací cenu.

Eko 5 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference