Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Eko 4

4+kk
104 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 989 565 Kč (bez DPH)

Nejmenší dům s podkrovím Eko 4 byl vyprojektován s cílem dosáhnout co nejnižších pořizovacích nákladů vzhledem k užitné ploše domu. Poměrem cena – užitná hodnota je opravdu NEJ. Dokáže poskytnout plnohodnotné bydlení, i celosezonní rekreaci. Vhodný i na velmi malé a úzké pozemky a do hustě zastavěných lokalit. Také do rekreačních oblastí s regulovanou zástavbou. Mimořádná jednoduchost formy byla jemně zvýrazněna pohledovými prvky, interiér apeluje na všechny ty, kteří si cení pohodlí – zvýšené ostění umožňuje plný komfort pohybu i v patře. V půdorysu je zkreslen i možný návrh toalety v přízemí. Pomocí dokončovacích materiálů je možno domu i v jeho jednoduchosti vtisknout individuální vzhled a učinit z něj velmi pohledné bydlení.

Přes svou malou výměru je konstruován v plné skladbě zateplení a střešnímu systému tvořenému jednotlivými krokvemi s palubkovým nadbitím. Přesah střechy Eko 4 je možné upravit změnou sklonu, tím současně dosáhnout podmínek příslušných úřadů v rekreačních lokalitách. Plnohodnotný systém skladby stěn a stropů garantuje dobrou akustiku – útlumu hluku mezi podlažími i jednotlivými místnostmi. Díky malé zastavěné ploše s podkrovím a jednoduchostí je jeho energetická náročnost zanedbatelná. Podlahové, nebo tělesové topení s regulací garantuje minimální finanční nároky na vytápění. Do domu lze dodat zásobník na ohřev vody s tepelným čerpadlem, i rezervní topný systém krbových kamen na pelety s vysokou účinností.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference