Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 4

4+kk
104 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 188 929 Kč (bez DPH)

Nejmenší dům s podkrovím Eko 4 jsme projektovali s cílem dosažení co nejnižších pořizovacích nákladů vzhledem k užitné ploše domu. Poskytne Vám jak plnohodnotné bydlení, tak i celosezonní rekreaci. Vhodný i na velmi malé a úzké pozemky a do hustě zastavěných lokalit. Také do rekreačních oblastí s regulovanou zástavbou. Mimořádnou jednoduchost formy jsme jemně zvýrazněnili pohledovými prvky.  Interiér apeluje na všechny ty, kteří si cení pohodlí – zvýšené ostění umožňuje plný komfort pohybu i v patře. V dispozici jsme Vám navrhli v případě topení v podlaze kabelem i sociální část v přízemí. Tento malý domek Vás přímo vyzývá ke kreativitě, kdy mu svými závěrečnými povrchovými úpravami a výbavou můžete vtisknout individuální charakter a necháte tak stavbě vyniknout, nebo také přizbůsobit se svému okolí.

Přes svou malou výměru je konstruován v plné skladbě zateplení a střešnímu systému tvořenému jednotlivými krokvemi s palubkovým nadbitím. Přesah střechy Eko 4 je možné upravit změnou sklonu, tím současně dosáhnout podmínek příslušných úřadů v rekreačních lokalitách. Plnohodnotný systém skladby stěn a stropů garantuje dobrou akustiku – útlumu hluku mezi podlažími i jednotlivými místnostmi. Díky malé zastavěné ploše s podkrovím a jednoduchostí je jeho energetická náročnost zanedbatelná. Dům jsme primárně předurčili k rekreaci, z tohoto důvodu Vám nabízíme nejdříve vytápění v podlaze kabelem s reagulací v každé místnosti. Ideálně si můžete do domu nechat instalovat celý topný systém peletových kamen s ohřevem vzduchu. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference