Eko 4

4+kk
52 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 589 560 Kč (bez DPH)

Přes malé rozměry plnohodnotné bydlení projektované s cílem dosáhnout co nejnižších nákladů na výstavbu, provoz a údržbu. Vhodný i na velmi malé a úzké pozemky a hustě zastavěných lokalit. Mimořádná jednoduchost formy byla jemně zvýrazněna pohledovými prvky, interiér apeluje na všechny ty, kteří si cení pohodlí – zvýšené ostění umožňuje plný komfort pohybu i v patře. V půdorysu je zkreslen i možný návrh Wc v přízemí. Pomocí dokončovacích materiálů je možno domu i v jeho jednoduchosti vtisknout individuální vzhled a učinit z něj velmi pohledné bydlení. Díky malé zastavěné ploše s podkrovím a jednoduchostí je tepelná ztráta domu zanedbatelná. Podlahové topení s regulací inteligentně řízenými termostaty garantuje minimální finanční nároky na vytápění. Provedení je již dle nároků na tepelnou ztrátu pro rok 2020.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference