Vážení zájemci a stávající zákazníci, děkujeme Vám za Váš zájem a Vaši přízeň v roce 2020. Poptávka po našich domech stále narůstá. Doufáme, že se nám i v době maximálně nepříznivé situace v souvislosti s Covid 19 a také neustálého rychlého růstu cen základních stavebních materiálů podaří tuto sezonu zvládnout. Držte nám palce, my Vám za to ještě jednou děkujeme!

Eko 3

3+kk
90 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 850 000 Kč (bez DPH)

Jednoduchý, účelný a přitom moderní dům Eko 3 navržený pro tříčlennou rodinu, případně seniory. Cílem je pocit maximálního prostorového pohodlí a využití místa do posledního metru. Dům má 100m2 zastavěné plochy o třech pokojích, což je skutečný prostorový komfort, umožňující společný život bydlících. Je typickým víkendovým, prostorným domem, určeným do otevřených prostor v přírodě, nebo středních a větších zahrad. Může být osazen větším množstvím prosklených ploch s cílem využít výhled do přírody, nebo zahrady i vstupu prosklenou stěnou na velkou terasu za účelem posezení. Jednoduché řešení se sedlovou střechou, nenásilné v každé lokalitě. Léty prověřená konstrukce s vazbou garantuje bezúdržbový a bezproblémový provoz na dlouhá léta.

Celý obvodový plášť je plně zateplen a poskytuje dokonalé pohodlí, částečně díky protihlukovému řešení příček mezi jednotlivými pokoji. Sklon sedlové střechy Eko 3 má toleranci pro lokality s větší sněhovou zátěží. Záměrem přízemního domu bylo vytvořit na malém půdorysu co největší společný prostor. Tomu byla přizpůsobena velikost kuchyně, kdy její část byla začleněna do pokoje. V dispozici je možné sociální část umístit rovnoměrně mezi oba pokoje. Tím, že je dispozice domu otevřená a prostory volné, je výhodné dům vytápět mimo topné období regulovatelným topeništěm, např. krbem na pelety s jednoduchým komínovým systémem. Bezbariérové řešení umožňuje montáž centrální jednotky vysávání v technické místnosti, nebo v podstřeší i činnost úklidových robotů. Technická místnost samotná je dostatečná jako prádelna i pro umístění jednotky ohřevu vody. Velikost a rozmístění oken jde projekčně upravit pro podmínky bydlení na konkrétním místě. Dům Eko 3 je ideálním řešením pro milovníky volného prostoru a bezbariérového bydlení.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních
sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.