Eko 3

3+kk
99 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 850 000 Kč (bez DPH)

Jednoduchý, účelný a krásný dům navržený pro tříčlennou rodinu, případně seniory s cílem maximálního prostorového pohodlí a využití místa do posledního metru. Dům má 100m2 zastavěné plochy o třech pokojích, což je skutečný prostorový komfort. Může být osazen větším množstvím prosklených ploch s cílem využít výhled do zahrady i vstupu prosklenou stěnou na terasu za účelem posezení. Energetický štítek samozřejmostí. Jednoduché a skromné řešení, které zapadne nenásilně do jakékoliv lokality. Ve standardu nabízíme uvedené dvě možnosti řešení půdorysu. Podlahové vytápění po celé ploše je řízeno inteligentními řídícími jednotkami reagujícími na pohyb a užívání v domě. Základní cena je již nastavena na parametry zateplení 140 + 140 mm zateplovacím systémem, splňujícím nové normy pro tepelné ztráty pro rok 2020.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference