Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 3

3+kk
90 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 436 629 Kč (bez DPH)

Jednoduchý, účelný a přitom moderní dům Eko 3 navržený pro tříčlennou rodinu, případně seniory. Poskytne pocit maximálního prostorového pohodlí a využitého místa do posledního metru. Dům má téměř 100m2 zastavěné plochy o třech pokojích, což je skutečný prostorový komfort, umožňující společný život bydlících. Je typickým víkendovým, prostorným domem, určeným do otevřených prostor v přírodě, nebo středních a větších zahrad. Osazení velké prosklené plochy v obytném prostoru jsme umožnili výhled do přírody, nebo zahrady i vstupu prosklenou stěnou na velkou terasu za účelem posezení. Jednoduché řešení se sedlovou střechou, nenásilné v každé lokalitě. Léty prověřená konstrukce s vazbou garantuje bezúdržbový a bezproblémový provoz na dlouhá léta.

Celý obvodový plášť zvoleným zateplením poskytuje dokonalé pohodlí, částečně díky protihlukovému řešení příček mezi jednotlivými pokoji. Sklon sedlové střechy Eko 3 má toleranci pro lokality s větší sněhovou zátěží. Celkově využitelnou plochu maximálně přizpůsobujeme společně užívaným prostorům. Tomu byla přizpůsobena velikost kuchyně, kdy její část byla začleněna do pokoje. V dispozici je možné sociální část umístit rovnoměrně mezi oba pokoje. Tím, že je dispozice domu otevřená a prostory volné, je výhodné dům vytápět mimo topné období regulovatelným topeništěm, např. krbem na pelety s jednoduchým komínovým systémem, případně krbovými kamny v kombinaci s odlehčeným nerezovým trojplášťovým komínem. Bezbariérové řešení umožňuje montáž centrální jednotky vysávání v technické místnosti, nebo v podstřeší i činnost úklidových robotů. Technická místnost samotná je dostatečná jako prádelna i pro umístění jednotek zvoleného způsobu vytápění a ohřevu vody. Velikost a rozmístění oken jde projekčně upravit pro podmínky bydlení na konkrétním místě. Dům Eko 3 je ideálním řešením pro milovníky volného prostoru a bezbariérového bydlení. V případě zájmu radíme prohlédnout si informace co je a co není součástí ceny domu. Dotazem si můžete nechat cenu upřesnit přímo na místo budoucí stavby, případně si vyžádat, co byste požadovali do ceny domu zahrnout.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference