Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 11

3 + kk
112 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 591 650 Kč (bez DPH)

Velkorysý, prostorově luxusní návrh řady Eko. Celkových 112 m2 zastavěné plochy poskytne pocit prostoru i při vybavení domu. Jednoduché linie a sklon střechy do každé zástavby. Rovné plochy, nadstřešení a dostatek prosklených ploch poskytují soukromí a krásné výhledy do zahrady. Předností Eko 11 je závětří a přesahem střechy chráněný vstup do domu. Přesah střechy nad terasou je přípravou na začlenění stavby do zahradního projektu, nebo přístupu k bazénu. Střecha samotná je krokevní, s palubkovým nadbitím. Při pohledu zespodu je vidět krásný charakter s letokruhy použitého dřeva. Řešení střechy má více opor v ve dvou pozednicích a středové vaznici pro zátěž ve sněhových oblastech. Vizualizace krokevní systém nezohledňuje, neboť ten je individuálně upravován podle skonu střechy nařízeném v místě realizace. Bezbariérový pohyb s možností centrální úklidové jednotky.

logo Zelené domky

logo Zelené domky

Dispozice samotná má dvě možnosti řešení za stejnou cenu. Druhé možné řešení Eko 11 je sloučení sociální části, koupelny a toalety v jednu podlahovou plochu. Technickou místnost naproti jde rozdělit a vytvořit dvě komory o výměrech 1,2 a 1,5 m2 s dalším možným využitím. Podlahové vytápění po celé ploše je řízeno inteligentní jednotkou. Základní cena je již nastavena na zateplení 140 + 140 mm zateplovacím systémem, splňujícím nové normy pro tepelné ztráty. Eko 11 je skvělým řešením. Osloví ty, kdo požadují místo pro pohyb, kontakt se zahradou, dostatek úložných prostor a možnost scházet se ve volných chvílích s celou rodinou na jednom místě.

Eko 11 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference