Nové stránky jsou tu! Postupně je doplňujeme. Jak se Vám líbí a čím byste je vylepšili? Jaký dům postrádáte v nabídce? Napište nám!

Eko 11

3 + kk
112 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 173 912 Kč (bez DPH)

Velkorysý, prostorově luxusní návrh řady Eko. Celkových 112 m2 zastavěné plochy poskytne pocit prostoru i při vybavení domu. Jednoduché linie a sklon střechy do každé zástavby. Rovné plochy, nadstřešení a dostatek prosklených ploch poskytují soukromí a krásné výhledy do zahrady. Předností Eko 11 je závětří a přesahem střechy chráněný vstup do domu. Přesah střechy nad terasou je přípravou na začlenění stavby do zahradního projektu, nebo přístupu k bazénu. Střecha samotná je krokevní, s palubkovým nadbitím. Při pohledu zespodu je vidět krásný charakter s letokruhy použitého dřeva. Řešení střechy má více opor v ve dvou pozednicích a středové vaznici pro zátěž ve sněhových oblastech. Vizualizace krokevní systém nezohledňuje, neboť ten je individuálně upravován podle skonu střechy nařízeném v místě realizace. Bezbariérový pohyb s možností centrální úklidové jednotky.

Dispozice samotná má dvě možnosti řešení za stejnou cenu. Druhé možné řešení Eko 11 je sloučení sociální části, koupelny a toalety v jednu podlahovou plochu. Technickou místnost naproti jde rozdělit a vytvořit dvě komory o výměrech 1,2 a 1,5 m2 s dalším možným využitím. Podlahové vytápění po celé ploše je řízeno inteligentní jednotkou. Základní cena je již nastavena na zateplení 140 + 140 mm zateplovacím systémem, splňujícím nové normy pro tepelné ztráty. Eko 11 je skvělým řešením. Osloví ty, kdo požadují místo pro pohyb, kontakt se zahradou, dostatek úložných prostor a možnost scházet se ve volných chvílích s celou rodinou na jednom místě.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Harmonie 1 na Valašsku

5+kk 156 m2 2 patro

Další reference