⇒ od 1.6.2023 nabízíme příjezdové cesty, parkovací stání, přístřešky a zámkové dlažby včetně přípravy podkladu

Eko 10

2+kk
35 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 956 521 Kč (bez DPH)

Eko 10 je malý domek určený k rekreaci. Je to nejmenší přízemní dům se sedlovou střechou, ale v plném vybavení skladby stěn a stropů. Dá se proto obývat celoročně a náklady na provoz jsou opravdu zanedbatelné. Domek je vhodný na zahrady, k vodě, do hor i do chatových oblastí. Neruší svým vzhledem a zapadne do každé lokality. Výstavba je možná na klasický základ, na zemní vruty potom na jakýkoliv pozemek. Poskytne naprostý komfort jak vášnivým rybářům, milovníkům přírody i celoročnímu pobytu na velkých zahradách. Ideální jako investice za účelem podnikání – pronájmu v atraktivních lokalitách.

Přesah střechy Eko 10 je možné upravit změnou sklonu, tím současně dosáhnout podmínek i do oblastí s větší sněhovou zátěží. Díky malé zastavěné ploše s podkrovím a jednoduchostí je jeho energetická náročnost zanedbatelná. K vytápění domu jsou použita krbová kamna na pelety se zásobníkem na 20kg pelet. Do domu lze dodat zásobník na ohřev vody s tepelným čerpadlem, i rezervní topný systém vytápění v podlaze. Na přání za příplatek je možno zhotovit i variantu s vyšší stěnou a dřevěným stropem, na kterém je možno připravit ložné prostory. K domku můžeme dodat stavebnici obou teras v provedení sibiřského modřínu a smrkové konstrukce. Montáží obou teras získá dům Eko 10 velmi luxusní vzhled.

U tohoto domku je cena stanovena v místě výroby. Transport, přeprava materiálů a pracovníků bude upřesněna s ohledem na místo výstavby. Eko 10 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference