Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Komfort 3

4 + kk
146 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 3 048 695 Kč (bez DPH)

Komfort 3 o čtyřech pokojích je největším přízemním domem, určen milovníkům volného prostoru. Sedlová střecha, rovné linie a čistý charakter fasádních ploch garantuje nenáročnou údržbu. Dům je zatížen betonovou taškou, zaručující stabilitu a pevnost domu. Velké podlahové plochy lze výborně uklízet robotickými systémy s centrálním odsáváním. Bezbariérový pohyb po domě je k nezaplacení. Inteligentní topný systém dodáme na vyžádání s ovládacím řízením přes wifi s připojením, např. mobilem. Dům je konstrukčně řešen z masivního dřeva v plné skladbě zateplení. Zvukotěsné zateplení mají i příčky mezi jednotlivými pokoji, dům má dobrou akustiku. Stejně použitý ohřev vody v zásobníku hybridním ohřívačem s tepelným čerpadlem je ekologickým řešením.

logo Zelené domky

logo Zelené domky

Dispoziční řešení domu Komfort 3 obsahuje vše, co tak velký dům vyžaduje. Technickou místnost, prádelnu, místo pro potraviny i prostor v zádveří. Téměř 12 m2 v kuchyni umožní montáž veškerého v současné době potřebného vybavení. Bude dobře působit v zahradních projektových výsadbách a všude tam, kde je dostatek prostor kolem domu. Přitom se jedná o nenáročný dům na údržbu s nízkými náklady na vlastní provoz. Předností může být i samostatný přístup na společnou terasu, nebo zahrady z jednotlivých pokojů. V kombinaci s barevnými odstíny omítky, případně částí domu s odvětrávanou fasádou, opláštěnou dřevěným tatranským profilem bude pohledovým skvostem. Komfort 3 je skutečným komfortem mezi přízemními domy pro nejnáročnější uživatele za nízkou cenu.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference