Komfort 3

4 + kk
146 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 750 000 Kč (bez DPH)

Největší přízemní dům o čtyřech pokojích Komfort 3 je určen milovníkům volného prostoru. Sedlová střecha, rovné linie a čistý charakter fasádních ploch garantuje nenáročnou údržbu. Dům je zatížen betonovou taškou, zaručující stabilitu a pevnost domu. Velké podlahové plochy lze výborně uklízet robotickými systémy s centrálním odsáváním. Bezbariérový pohyb po domě je k nezaplacení. Inteligentní topný systém, na vyžádání s ovládáním řízením přes wifi s připojením, např. mobilem. Dům je konstrukčně řešen z masivního dřeva v plné skladbě zateplení.

Rekuperační jednotka na nucenou řízenou výměnu vzduchu namontujeme na vyžádání s rozvodem vzduchu pod stropem v každé místnosti nad okny. Ohřev vody v zásobníku hybridním ohřívačem s tepelným čerpadlem. Komfort 3 je skutečným komfortem v přízemním bydlení.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference