Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 8

4+kk
130 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 271 147 Kč (bez DPH)

Dům Harmonie 8 je v klasickém projektu obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou typickým domem městské i venkovské zástavby. Výstavbu je možno doporučit i do starší stávající výstavby nebo na malé, či úzké pozemky.  Také tam, kde jsou domy vymezeny od komunikace uliční čárou a kolmou orientací hřebene se vstupem od štítu. Sklon střechy je optimální i do oblastí s větší srážkovou zátěži. Prosklené plochy jsou vyváženy s celkovou plochou fasády. Harmonie 8 má dvě základní dispoziční řešení vstupu. První je vchodem v rohu domu, druhé vchodem uprostřed, kdy technické místnosti (koupelna) jsou poté po stranách. Předností domu je velká obývací část, propojená s kuchyňskou. Velká stropní plocha domu je podepřena přiznanými masivními dřevěnými průvlaky. Schodiště z prostoru je v provedení otevřeném, i s podstupnicemi.

Přestože je vnitřní prostor otevřený, je dům akusticky dobře odstíněn od pokojů v podkroví. Přístup z přízemí do zahrady je rovněž ze štítové strany, tímto je dům vhodný i na úzké pozemky v prolukách mezi stávající zástavbou. Topný systém inteligentního řízení v ceně domu. V ceně díla není řešení nucené řízené výměny vzduchu z důvodů mnoha variant nabídky a individuálních nároků uživatelů.

Domácí, venkovský design osloví ty, kteří hledají pohodlné a moderní bydlení. Harmonie 8 je velkoprostorový dům v malém za velmi nízkou cenu. Je to nízkonákladové, funkční bydlení, s velmi jednoduchou konstrukcí, stejně jako atraktivním vzhledem. Je to dům pro mladé, začínající rodiny, upřednostňující společný životní styl, atraktivní volný prostor a nízkou pořizovací cenu.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference