Harmonie 8

4+kk
65 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 1 891 140 Kč (bez DPH)

Dům s obdélníkovým půdorysem v klasickém projektu. Výstavbu je možno doporučit do starší stávající výstavby nebo na malé, či úzké pozemky nebo tam, kde jsou domy vymezeny od komunikace uliční čárou a kolmou orientací hřebene. Sklon střechy je optimální i do oblastí s větší srážkovou zátěži. Domácí design osloví ty, kteří hledají pohodlné, velkoprostorové, přitom cenově limitované, funkční bydlení, s velmi jednoduchou konstrukcí, stejně jako atraktivním vzhledem. Topný systém inteligentního automatického řízení s regulací v každé místnosti.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference