Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 6

5+kk
146 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 492 356 Kč (bez DPH)

Dům Harmonie 6 s téměř čtvercovým půdorysem se sedlovou střechou. Je to jednoduchý, prostorný a účelový dům pro vícečlennou rodinu za dostupnou cenu i pro mladé páry. Střechu má tvořenou krokvemi a vaznicemi s palubkovým nadbitím. Při pohledu nahoru uvidíte dřevěnou konstrukci, zvýrazněnou olejovou lazurou ve zvoleném odstínu, v kontrastu se zrnitou omítkou fasády. Sklon střechy lze upravit podle zátěžové oblasti sněhové pokrývky. Stávající sklon s použitou betonovou krytinou je pro nejvyšší sněhovou zátěž. Pro čtvercovou základnu je Harmonii 6 možno velmi dobře umístit i mezi domy stávající výstavby sedmdesátých a osmdesátých let, nebo na malé pozemky. Harmonie 6 je projektována s cílem využití veškerých prostor v domě pro své uživatele. Má minimum chodeb a obslužných prostor, z nichž největší je schodiště. Snadnou úpravou odstranění jedné příčky lze vstupní část zvětšit pro odkládací prostory většího počtu osob. Případně lze toaletu umístit do technické místnosti u vstupu a prostory pod schodištěm přizpůsobit jako místnost pro pračku, sušičku a ohřev vody.

Celkový styl a v kombinaci se zvolenou povrchovou úpravou osloví ty, kteří hledají pohodlné, cenově limitované, funkční bydlení, s velmi jednoduchou konstrukcí, ale přitom požadují i atraktivní vzhlede. Topný systém inteligentního automatického řízení s regulací v každé místnosti. Harmonie 6 má zateplení splňující poslední parametry a nároky na energetickou bilanci. 

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference