Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 5

5 + kk
128 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 384 087 Kč (bez DPH)

Harmonie 5  je účelný a funkční dům pro vícečlennou rodinu za výjimečnou cenu. Mimo to, že je velmi pohledný a bude přínosem v každé, převážně stávající zástavbě, je přitom dostatečně prostorný. Je zajímavý hlavně svým čtvercovým půdorysem a přitom sedlovou střechou, takže pohledově působí jako klasický obdélníkový velký dům. Výborné řešení na malé, předměstské pozemky. Sklon střechy a půdorys umožní také stavbu i v podhorských oblastech, případně různorodé vesnické zástavbě.

logo Zelené domky

logo Zelené domky

Dispozice domu se odlišuje od ostatní nabídky schodištěm do podkroví v zádveří, které je u tohoto domu vzhledem k napojení na sociální část v přízemní vždy s podstupnicemi. Umožní to uživatelům nerušený život v přízemí, kdy část rodiny nemusí při příchodu nejprve projít celým domem. Zvláště starší generace ocení bydlení v přízemí a např. možnost pronájmu horního patra. Jednoduchým zásahem lze totiž přízemní část proměnit v samostatnou bytovou jednotku a podkroví tím proměnit v bytovou jednotku 2+1, nebo 3+kk. Jednotlivé pokoje Harmonie 5 jsou velmi dobře hlukově odstíněny, to samé platí o akustice mezi jednotlivými patry. Topný systém s řízením teploty v každé místnosti s automatikou. Nejlepší poměr ceny k výsledné stavbě s možností dvougeneračního bydlení, pokud hledáte dům na téměř 130 m2 pod dva miliony korun, je tento pro Vás ten pravý.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference