Harmonie 3

79 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 252 600 Kč (bez DPH)

Pohledný a ucelený, kompaktní dům v jednoduchém stylu s lomenou střechou, která určuje charakter záměru a umožňuje realizaci téměř ve všech lokalitách. Sklon střechy je  optimálně volen pro umístění panelů na ohřev vody pro případný bazén. Poskytuje dostatek pokojů pro 4-5 člennou rodinu. Na elegantně vyřešenou, zastíněnou terasu je možno za teplého počasí přenést občerstvení do zahrady. Další výhodou jsou dvě koupelny, z nichž část jedné v podkroví může sloužit jako prádelna. Vynikající inteligentní systém vytápění v podlaze, samostatně řízení v každé místnosti.

Líbí se Vám tento dům?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Maecenas sollicitudin. Aliquam ornare wisi eu metus.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu, projektu osazení domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 v CHKO

4+kk 96 m2 1 patro
f

Další reference