Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Harmonie 3

5 + kk
158 m2
2 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 669 609 Kč (bez DPH)

Harmonie 3 je pohledný a kompaktní dům v jednoduchém stylu s lomenou střechou. Střecha určuje charakter záměru a umožňuje realizaci téměř ve všech lokalitách. Je vyrobena z jednotlivých krokví s palubkovým nadbitím. Při posezení na terase je vidět charakter dřeva s lazurou zvýrazněnými letokruhy. Dřevěné prvky nad plochu vnějšího pláště domu jsou ošetřeny vodoodpudivou, ale dřevo zvýrazňující barvou. Prosklené plochy domu jsou proporčně umístěny v ploše fasády. Rozmístění velkých oken a balkonového okna umožňuje k domu vyrobit elegantně vyřešenou, velkou zastíněnou terasu, kde je možno za teplého počasí přenést občerstvení do zahrady.

Dispozice domu byla navržena pro užívání větší rodinou. Výhodou je malá společná toaleta, na kterou lze přístup vyrobit z chodby, nebo pokoje.  Technická místo může sloužit jako prádelna, úložiště domácího vybavení a místo pro ohřev vody. Tyto dvě výměry je možné také zaměnit a jednu zvětšit směrem do kuchyně a rozšířit o sprchový kout. Společné, otevřené prostory Harmonie 3 v přízemí jsou velkorysé a umožní setkání celé rodiny. Pokoj v přízemí může být využit jako pracovna se samostatným vstupem na terasu, nebo do zahrady. Schodiště do patra je otevřené, nebo s podstupnicemi. Pod schodištěm je možné vytvořit další malý uzavřený úložný prostor. Koupelna v patře je dostatečně prostorná pro všechny uživatele podkroví. Všechny pokoje mezi sebou jsou hlukově odstíněny. To samé řešení je ve stropě montáží odpružené stropní konstrukce s izolační výplní.

Harmonie 3 Poskytuje dostatek pokojů pro 4-5 člennou rodinu. Je to dům pro větší rodinu, která žije společným rodinným životem a požaduje začlenění zahrady do obytné zóny.

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference