Aktuální cenu domů typu Harmonie a Komfort Vám sdělíme na dotaz, provádíme úpravy rozpočtů na rok 2024. Děkujeme za pochopení.

Eko 14

3+kk (4+kk alt.)
152 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 3 223 913 Kč (bez DPH)

Eko 14 je výsledkem požadavku předložit projekční řešení přízemního domu s garáží místo parkovacího nadsřešeného stání. Dům vychází ze zavedené, odzkoušené a léty prověřené konstrukce. Nejedná se o prototyp, ale plně funkční dům se všemi výhodami přízemního domu se sedlovou střechou. Dům si zachovává čisté, rovné linie s důrazem na minimum údržby a co nejnižší provozní náklady na vytápění, jenž jsou daným konstrukčním systémem a výbavou dosažitelné. Garáž je součástí domu, může být vytápěná, nebo jen temperovaná, což výrazně přispívá k tepelné bilanci v obytných prostorech.

logo Zelené domky

logo

Vlastní řešení dispozice domu Eko 14 je výborné. Umožňuje realizovat stavbu nejen v předloženém typovém provedení. Druhou možností je uspořádání dispozice s vchodem ze štítové strany. Tím jde jednoduše dosáhnout zisku dalších prostor místo původního vchodu vedle garáže. Ty je následně možné využít jako technickou místnost, pracovnu aj., provedení 4+kk. Kuchyň s pracovní plochou linky 8m a celkový prostor s obývací částí 35m2 je skvělým řešením s dostatečným prostorem pro rodinu i případné návštěvy. Tuto plochu je možno začlenit vstupem do zahrady jako součást celkové užitné plochy i pro rodinné oslavy, nebo setkání. Všechny příčky mezi pokoji jsou upraveny proti prostupu hluku. Provedení domu Eko 14 vychází ze zavedeného standardu ve skladbě stěn, střechy a podlah. Na přání jde vybavit centrálním vysáváním, rekuperační jednotkou, aj. vybavením.

Garážové parkovací stání

je dostatečné pro dvě vozidla i umístění technických zařízení a úložné prostory pro úklidové prostředky. Garáž samotná je plnohodnotná součást domu, v případě potřeby lze bezproblémově začlenit do stávajících bytových prostor s veškerým dostupným komfortem. Garáž jde také upravit do provedení části domu na pronájem – k podnikání jako apartmán s dvěma pokoji a sociální částí 2+kk.

Eko 14 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference