Aktuální cenu domu Vám sdělíme na dotaz, provádíme opravy rozpočtů na rok 2024 a dále. Děkujeme za pochopení.

Eko 12

4 + kk
114 m2
1 patro
Cena na klíč v provedení Standard 2 599 800 Kč (bez DPH)

Eko 12 rozšiřuje nabídku přízemních domů se sedlovou střechou. Konstrukce dřevostavby vychází z léty prověřeného, osvědčeného a vychytaného jednoduchého řešení. Cílem je opět upřednostnit co nejmenší nároky na obsluhu, údržbu, provoz. Současně mít komfortní, bezbarierové bydlení, s možností přímého přístupu na zahradu.

logo Zelené domky.cz

logo Zelené domky

Výchozí typový projekt domu Eko 12 má několik zásadních výhod. Dostatečnou plochu zádveří pro úložné prostory. Velkou, širokou chodbu, ze které pomocí dvou příček můžete vytěžit další úložný prostor. Ten jde využít jako sociální část, nebo malá technická místnost pro velké spotřebiče. Tím se automaticky zvětší plocha stěny v obvývacím pokoji, který se lépe opticky oddělí od kuchyňské části.  Obývací pokoj s kuchyní je výhodou sám o sobě. Užitná plocha domu Eko 12 je vzhledem k velikosti domu opravdu velkorysá, umožní setkávat se celé rodině pohromadě. Kuchyňská linka o rozměru 5 x 3 metry nadchne okamžitě. Prostor kuchyňské linky jde více zpřístupnit dennímu světlu umístěním dalšího okna nad kuchyňskou pracovní plochu. Navíc dostatek prostoru v kuchyňské části umožní umístit zde velký jídelní stůl pro celou rodinu, případně jako další pomocnou plochu při vaření. Umístěním koupelny na konci chodby došlo k účelnému využití volné plochy, navíc odstíněné od obytené části. Veškeré příčky mezi jednotlivými pokoji jsou upraveny za účelem snížení hladiny prostupujicího hluku. Bezbariérové řešení vybízí k montáži centrálního vysavače, který jednou pro vždy vyřeší problém s neustále chybějícími sáčky, úložným místem a nepříjemným pachem při vysávání.

Eko 12 je v 3D ke shlédnutí níže. Najdete jej i na našem kanálu na Youtube – můžete v nastavení využít HD rozlišení. Pokud se Vám vizualizace líbí, nezapomeňte prosím na „lajk“

Líbí se Vám tento dům?

Vizualizace nezohledňuje drobné stavební detaily, to poskytuje až projektová dokumentace. Cílem je poskytnout jednoduchou studii s ohledem na velikost hlavních prvků, tj. oken ve fasádě, možného přesahu střechy, poměru jednotlivých stran k výšce domu, sklonu střechy a osazení v terénu. Pokud Vás tento dům zaujal a máte o něj zájem, případně potřebujete další informace, kontaktujte nás rychlým odkazem vpravo.

Kontaktujte nás

Financování stavby

Pro záměr pořízení pozemku a následné výstavby domu máme lety prověřený, jednoduchý a funkční systém financování. Podpora od nás obsahuje:

  • přípravu projekčních podkladů pro banku, tj. vlastního projektu domu v typovém provedení, situačního plánu s usazením domu v terénu
  • zhotovení technické zprávy na použité materiály, způsob výstavby
  • zhotovení technické zprávy řešení ve vztahu k sítím, požárním úsekům a sjezdu na komunikaci
  • jednoduchý rozpočet v rozmezí úvěrového rámce na požadovanou výši úvěru

Potřebujete poradit s financováním?

Kročová Jitka

zpracovatel úvěrů

+420 724 020 770

Reference

Všechny domy jsme již stavěli i v různých úpravách a modulacích.

Eko 1 na klíč podkrkonoší

Eko 1 na klíč Uh. Brod

Eko 1 na klíč Holešov

Další reference